Home LAJME Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës

Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës

0
Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku shihet se i ka hequr jelekët.

Ajo nuk ka zbuluar se ku është duke i kaluar pushimet por në përshkrimin e fotografisë ka shkruar “Some Vitamin D”.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.

https://www.instagram.com/p/CEmScgdl_IN/?utm_source=ig_embed

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here