Home LAJME Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet i..

Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet i..

0
Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet i..

Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet”

Moderatorja e njohur nga Gilani dhe si miss Kosova 2018, e ka pranuar se ka pasur oferta nga deputeti i PDK-së për të shoqëruar me të së bashku për një natë.

Anita tha se oferta ka qenë e madhe por jo per mua edhe e rendesishme.

Por unë nuk e kam pranuar, madje ai ma ka ofruar edhe një makinë me vlerë të madhe, por prap e kam refuzuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here