Home LAJME Ministri Zemaj vjen me një lajm të madh për gjithë qytetarët e Kosovës

Ministri Zemaj vjen me një lajm të madh për gjithë qytetarët e Kosovës

0
Ministri Zemaj vjen me një lajm të madh për gjithë qytetarët e Kosovës

Ministri Zemaj vjen me një lajm të madh për gjithë qytetarët e Kosovës

Urime na qoftë, ministri Zemaj sapo na dha lajmin e bukur!
Ata që po menaxhojnë me situatën në këtë kohë pandemie, u shfaqën sot më të relaksur.

Nga Gjakova, Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, dhe Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, thanë se virusi është zbutur dhe vendi ka nisur të stabilizohet. / Ju ftojmë që ta ndiqni intervisten ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here