Home LAJME Milaim Zeka: Vetëvendosjes i hupt fara e “flliqt”, o vllazni ata po abuzojnë edhe me Njerzë

Milaim Zeka: Vetëvendosjes i hupt fara e “flliqt”, o vllazni ata po abuzojnë edhe me Njerzë

0
Milaim Zeka: Vetëvendosjes i hupt fara e “flliqt”, o vllazni ata po abuzojnë edhe me Njerzë

Milaim Zeka: VV abuzuese e shekullit, po luan me Familjen Jashari
Milaim Zeka thotë se Vetëvendosja është abuzuese e shekullit me propozimin që Murat Jashari të jetë kryeministër i një qeverie tranzitore.
Shkrimi i tij i plotë në Facebook:
VV-ja eshte abuzuese e shekullit
Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!! pamjet ekskluzive!

Milaim Zeka: VV abuzuese e shekullit, po luan me Familjen Jashari
Milaim Zeka thotë se Vetëvendosja është abuzuese e shekullit me propozimin që Murat Jashari të jetë kryeministër i një qeverie tranzitore.
Shkrimi i tij i plotë në Facebook:
VV-ja eshte abuzuese e shekullit
Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!! / shfaqen pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here