Home LAJME Mesazhi preekes:Kjo eshte vajza ime Blerta ajo sot mbush 28 vjeq , kush me uron zoti i dhashte ate qe i mungon

Mesazhi preekes:Kjo eshte vajza ime Blerta ajo sot mbush 28 vjeq , kush me uron zoti i dhashte ate qe i mungon

0
Mesazhi preekes:Kjo eshte vajza ime Blerta ajo sot mbush 28 vjeq , kush me uron zoti i dhashte ate qe i mungon

Kjo eshte vajza ime Blerta ajo sot mbush 28 vjeq , kush me uron zoti i dhashte ate qe i mungon,
Keshtu është shprehur një vajze e cila ka mbushur 28 vjet.
Ne i urojmë dhe shumë vite te lumtra se bashku me të afermit dhe te dashurit e saj.

Ajo ka mbetur e paralizuar nga ndikimi i sheqerit dhe qumshtit te keq që e ka pir gjat fëmiris. Ndiqeni pamjet me poshtë duke shtypur ne rek;lam ne ditlindjen e saj…

Kjo eshte vajza ime Blerta ajo sot mbush 28 vjeq , kush me uron zoti i dhashte ate qe i mungon,
Keshtu është shprehur një vajze e cila ka mbushur 28 vjet.
Ne i urojmë dhe shumë vite te lumtra se bashku me të afermit dhe te dashurit e saj.

Ajo ka mbetur e paralizuar nga ndikimi i sheqerit dhe qumshtit te keq që e ka pir gjat fëmiris. Ndiqeni pamjet me poshtë duke shtypur ne rek;lam ne ditlindjen e saj…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here