Home LAJME Melihate Tërmkolli: ‘Albin Kurtit ja baj gropën se ai për pushtet syt ti nxjerr se është

Melihate Tërmkolli: ‘Albin Kurtit ja baj gropën se ai për pushtet syt ti nxjerr se është

0
Melihate Tërmkolli: ‘Albin Kurtit ja baj gropën se ai për pushtet syt ti nxjerr se është

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli ka komentuar tubimin e sotëm të VV-së, ku thotë se Albini për pushtet edhe “v ret”, madje “v ret” në masë.

Tërmkolli thekson se edhe po të mos ketë asnjë të pr ekur nga pandemia në këtë tubim , vetë mbajtja e tij flet shumë.

Shkrimi i plotë i Tërmkollit… / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive.

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli ka komentuar tubimin e sotëm të VV-së, ku thotë se Albini për pushtet edhe “v ret”, madje “v ret” në masë.

Tërmkolli thekson se edhe po të mos ketë asnjë të pr ekur nga pandemia në këtë tubim , vetë mbajtja e tij flet shumë.

Shkrimi i plotë i Tërmkollit… / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here