Home LAJME Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Alketa Vejsiu e zh veshur ne plazh

Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Alketa Vejsiu e zh veshur ne plazh

0
Me rroba banje dhe trupin si ngjale/ Ja si duket Alketa Vejsiu e zh veshur ne plazh

Alketa Vejsiu eshte nje nder moderatoret me te dashura per publikun.

Ajo ka postuar nje foto nga pushimet e saj e cila ka terhequr shume vemendje. Moderatorja e njohur shfaqet me rroba banjo te zeza dhe me floket e mbledhur. Ne sy bie super forma fizike e saj.

Alketa ka marr shume komplimenta nga ndjekesit e saj dhe gjithashtu nuk kane munguar edhe fotot e tjera nga keto pushime qe ajo po kalon me familjen.

Moderatorja po e kalon pothuajse te gjithe veren ne plazh. Alketa po merret me projekte te reja edhe ne fushen e gazetarise pervec atyre ne lidhje me biznesin e saj te veshjeve.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here