Home LAJME Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e fundit

Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e fundit

0
Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e fundit

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.
Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me shumë ngjyra dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here