Home LAJME Mbrëmë ishin në dasmë, sot Engji publikon pamjen më të bukur të nuses dhe dhëndrit

Mbrëmë ishin në dasmë, sot Engji publikon pamjen më të bukur të nuses dhe dhëndrit

0
Mbrëmë ishin në dasmë, sot Engji publikon pamjen më të bukur të nuses dhe dhëndrit

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka publikuar nusen dhe dhëndrin dhe të dy po duken tejet bukur./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here