Home LAJME Lutfi Haziri: ‘Le ta din krejt Kosova se veq LDK-ja e vendos kush me qen kryeministër dhe kush president’

Lutfi Haziri: ‘Le ta din krejt Kosova se veq LDK-ja e vendos kush me qen kryeministër dhe kush president’

0
Lutfi Haziri: ‘Le ta din krejt Kosova se veq LDK-ja e vendos kush me qen kryeministër dhe kush president’

Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se emri i kryeministrit dhe i presidentit të Kosovës kalojnë nëpër zyret e LDK’së.

“Jo vetëm sot, por edhe 10 vjet e them këtë. Jo vetëm kryeministri, por edhe presidenti kalon nga zyret e LDK’së”, tha ai. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun

Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se emri i kryeministrit dhe i presidentit të Kosovës kalojnë nëpër zyret e LDK’së.

“Jo vetëm sot, por edhe 10 vjet e them këtë. Jo vetëm kryeministri, por edhe presidenti kalon nga zyret e LDK’së”, tha ai. /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here