Home LAJME Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjen

Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjen

0
Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjen

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ata shihen bashkë me vajzën, ku Lulja po duket tejet bukur./ORAinfo/


Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ata shihen bashkë me vajzën, ku Lulja po duket tejet bukur./ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here