Home LAJME Lulja dhe Lirimi i ‘gëzojnë’ fansat e tyre, ҫifti i njohur sapo dhanë lajmin e madh

Lulja dhe Lirimi i ‘gëzojnë’ fansat e tyre, ҫifti i njohur sapo dhanë lajmin e madh

0
Lulja dhe Lirimi i ‘gëzojnë’ fansat e tyre, ҫifti i njohur sapo dhanë lajmin e madh

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika.


Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Lulja e Lirimi gëzuan fansat e tyre duke iu dhënë lajmin se nesër do të publikojnë një video shumë të mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here