Home LAJME Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti?

Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti?

0
Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti?

Së fundmi, në mediat rozë kanë qarkulluar lajme se Linda Halimi është ndarë nga bashkëshorti i saj Big D.

Por, ky lajm nuk është i vërtetë.

Ajo ka shpërndarë lajmin që flet për të për të ironizuar duke shkruar: “Hajde more urime, a ka naj djalë me letra”.

Këngëtarja e cila ka pak ditë që erdhi në Kosovë përkundër faktit që ka hequr të gjithë fotografitë me burrin dhe vajzën, po shijon një martesë të shëndetshme me burrin dhe vajzën e tyre./Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here