Home LAJME Labi reagon pas lajmit se ka dalë pozitiv

Labi reagon pas lajmit se ka dalë pozitiv

0
Labi reagon pas lajmit se ka dalë pozitiv

Labi reagon pas lajmit se ka dalë pozitiv me Coronavirus

Këngëtari Labinot Tahiri ka reaguar ashpër pas një lajmi se ai ka rezultuar pozitiv me Coronavirus.

Labi ka demantuar lajmin e publikuar në media derisa është paraqitur live nga bregdeti i Shqipërisë duke thënë se ai nuk ka qenë te asnjë mjek dhe nuk ka bërë asnjë analizë.

“Unë jam në bregdetin shqiptar dhe nuk kam qenë te asnjë mjek dhe nuk kam bërë teste, idiotë, fashista”, është shprehur Labi në videon Live.

Ai po ashtu ka paralajmëruar padi për median që ka publikuar lajmin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here