Home LAJME Ja si reagimi i Shkumbinit kur e sheh vajzën të pa rroba

Ja si reagimi i Shkumbinit kur e sheh vajzën të pa rroba

0
Ja si  reagimi i Shkumbinit kur e sheh vajzën të pa rroba

Shkumbin Kryeziu është një këngëtar mjaftë i pëlqyer nga publiku shqiptar, i cili me këngë solo e me bashkëpunime të shumta ka arritur të jetë i dalluar për çdo paraqitje.

Padyshim që kureshtje zgjojnë edhe fëmijët e tij të cilët tashmë janë të njohur për të gjithë ndjekësit,shkruan “Kosovarja”.

Në këto ditë vere, vajza e tij Rozafa ka publikuar disa imazhe në det ku po tregon që po kalon kohë të bukura aty.

Në një imazh goxha të nxehtë nuk mungojnë as komenti i tij duke e komplimentuar për këtë paraqitje.

Sigurisht dashurinë dhe përkëdheljen më të madhe e ka nga prindërit, duke e llastuar si .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here