Home LAJME Ky është 24 vjeçari që humbi jetn mbrëmë në Ferizaj

Ky është 24 vjeçari që humbi jetn mbrëmë në Ferizaj

0
Ky është 24 vjeçari që humbi jetn mbrëmë në Ferizaj

Personi që vd*iq mbrëmë në Ferizaj, pas pla*gëve të marra me th ikë është i riu me inicialet P.Q.

Indeksonline mëson se 24 vjeçari dy shohet se u ther me thi kë nga boksieri kosovar, L.M nga i njëjti qytet.


Rastin e ka konfirmuar edhe Policia Rajonale e kësaj komune.

“Rreth orës 20:10, policia ka marrë informatën për një rast të përleshjes mes disa personave ku një person është i lënduar me mjet të ftohtë-th ikë. Rasti ka ndodhur në Ferizaj në rrugën 12 Qershori në Ferizaj. Vik tima nga disa qytetarë është dërguar në emergjencë, ku rreth orës 21:30 minuta, nga mjeku kujdestar, jemi informuar se i njëjti nga ndërruar jetë”, ka njoftuar Policia.

“Sipas hetimeve fillestare, hetuesit policor kanë mbledhur informata rreth të dysh uarve të mundshëm ku dhe janë bastisur disa lokacione, mirëpo nuk janë gjetur dhe të njëjtit janë në kërkim policor deri në arres*timin e tyre”,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here