Home Top Stories Kurti e pranon: Vjosa Osmani po e formon partin e re, këta janë deputetet e saj

Kurti e pranon: Vjosa Osmani po e formon partin e re, këta janë deputetet e saj

0
Kurti e pranon: Vjosa Osmani po e formon partin e re, këta janë deputetet e saj

Vjosa Osmani mbas 2 jave do të formojë partin e saj LËVIZJA DEMOKRATIKE… me 9 deputet nga LDK dhe disa antarë tjerë nga Diaspora.

Këtë e ka konfirmuar Kujtim Kurti në faqen e tij të facebookut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here