Home LAJME Kohe te shkurt kam qen e martuar

Kohe te shkurt kam qen e martuar

0
Kohe te shkurt kam qen e martuar

Shum pak kohe kam qe e martuar me nji djal ne Gjermoni per kushte ekonomike shpresoj qe te me ljmrohet ndonji burr normal qe ka rpetendime serioze

Une si cdo grua kom disa kushte por te ja lajm rastit pasi te pijna ndonji kaffe tju tregoj kushtet e mija nga ana juaj shpresoj te jeni sa ma te sinqerte dhe mendje hapur nuk ka lidhje po te jet i vogel apo i madh ahah zeshkan apo bjond kryesorja te jet shqiptar nese ke interese per mua te gjith te dhanet e mija i keni ketu mer numrin tim te telefoni ju pres faliminderit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here