Home LAJME Kjo foto e Violete Kukaj po komentohet nga të gjithë dhe ka një arsye

Kjo foto e Violete Kukaj po komentohet nga të gjithë dhe ka një arsye

0
Kjo foto e Violete Kukaj po komentohet nga të gjithë dhe ka një arsye

Këngëtarja, Violete Kukaj ka marrë vëmendjen me fotografinë e fundit që ka publikuar.Ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram‘, ku edhe mori komente të shumta, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja, më sa shihet ka bërë disa ndryshime në pamje dhe po duket shumë më e re. Në të njëjtën kohë mori vëmendje me gjoksin e zbuluar që nuk e kemi parë të bëjë një gjë të tillë

E rregulluar nga Kaci dhe Sellma, me një dekolte të hapur të një veshjeje kombinim i modernes me tradicionalen, ajo dukej tejet në formë.
Ndryshe, ky imazh i këngëtares është shpërndarë në rrjete sociale duke pyetur se a po e njihni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here