Home LAJME Kjo bukuroshe është motra e Medës, të cilën Lulja e uroj për ditëlindje

Kjo bukuroshe është motra e Medës, të cilën Lulja e uroj për ditëlindje

0
Kjo bukuroshe është motra e  Medës, të cilën Lulja e uroj për ditëlindje

Kjo është motra e Medes të cilën e uron sot Lulja.

Lulja dhe Meda përbëjnë njëri prej çifteve më të dashura në estradë.

Që kur janë bashkë publiku ka qenë vazhdimisht i etur për të kuptuar lidhjen e jetën e tyre, shkruan Kosovarja.

Tani ata janë prindër të 4 fëmijëve, të cilët jetojnë në Gjermani.Lulja shpesh herë ka treguar se ndanë raporte të mira me familjen e Medes.

Jo rrallë here ka sjellë imazhe me vjehrrinë, ndryshe prej kësaj ajo sot na prezanton me kunatën e saj të cilën e uron për ditëlindje.

Ja kjo bukuroshe është motra e Medes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here