Home LAJME Këngëtarja tregon si: Dhëndri ma lypi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka

Këngëtarja tregon si: Dhëndri ma lypi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka

0
Këngëtarja tregon si: Dhëndri ma lypi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka

Romina Aliaj, këngëtare e muzikës popullore ka qenë e ftuar në “Ora Verore”, Rtv Ora në një intervistë me gazetarin dhe autorin e emisionit, Ronaldo Sharka.

Si këngëtare e muzikës popullore, Ronaldo e pyeti Rominën për jetën personale, e ndërsa kjo e fundit i tha se është single, Ronaldo insistoi duke e pyetur nëse e ngacmojnë kur këndon nëpër dasma:ja qfar thot

Romina Aliaj: Më ka ndodhur me dhëndrin, është një tmerr! Më ndodhi që më shikonte dhëndri ditën e dasmës, nuk m’i ndante sytë dhe u ndjeva shumë keq, nusja e pa të gjithë situatën. Mundohesha të ktheja kurrizin, të këndoja nga nusja dhe njerëzit, situatë e sikletshme”- U shpreh Aliaj.ja se qfar thot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here