Home LAJME Këndon Shqip: Obama adhurues i Dua Lipës, këngën e saj e vendos në listën e të preferuarve

Këndon Shqip: Obama adhurues i Dua Lipës, këngën e saj e vendos në listën e të preferuarve

0
Këndon Shqip: Obama adhurues i Dua Lipës, këngën e saj e vendos në listën e të preferuarve

Ish-Presidenti i Amerikës, Barack Obama ka qenë gjithmonë më tran sparent se presidentët e tjerë duke sjellur detaje të vogla, por atra ktive nga jeta e tij dhe përditshmëria.aj din te kondon shqip

E që nga koha kur u largua nga Shtëpia e Bardhë këtë e ka bërë dhe më shumë, sic është edhe zbulimi i këngëve dhe këngëtarëve që ai i dëgjon

Në një postim në Twitter Obama ka ndarë më ndjekësit playlistën e këngëve që ai e dëgjon dhe në mesin e tyre është edhe një artiste shqiptare.

Bëhet fjalë për Dua Lipën me këngën “Un dia” që këngëtarja me prejardhje kosovare e publikoj pak kohë më parë në bashkëpunim me artistët.

“Gjatë muajve të fundit, kam kaluar shumë kohë duke dëgjuar muzikë me familjen time. Doja të ndaja disa nga të preferuarat e mia nga vera, përfshirë këngë nga disa prej artistëve në këtë jav. Shpresoj t’i shijoni” – është shprehur Obama në një postim në Twitter, ku shihet duke kenduar shqip

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here