Home LAJME Kastriot Myftaraj i a shpër ndaj hoxhës, Elvis Naçi është m ashtrues ordiner, k eqpërdor paratë e bamirsisë

Kastriot Myftaraj i a shpër ndaj hoxhës, Elvis Naçi është m ashtrues ordiner, k eqpërdor paratë e bamirsisë

0
Kastriot Myftaraj i a shpër ndaj hoxhës, Elvis Naçi është m ashtrues ordiner, k eqpërdor paratë e bamirsisë

Hoxhë Elvis Naçi zgjodhi emisionin e Shpëtim Deskut, drejtuesit të emisionit “N’ Kosove Show”, për të treguar për pu blikun e gjerë shtëpinë ku banon. Dhe me këtë rast tregoi banesën e tij të vjetër familjare të kohës së k omunizmit, në Rrugën “Ali Demi”, në Tiranë, të përbërë nga një dhomë e një kuzhinë. Në fakt, ky apartament dhe ai përballë tij, janë në pronësi të vëllait të Hoxhë Elvisit.

Hoxhë Elvisi jeton në këtë shtëpi trekatëshe (vilë) që shikoni në fotografi, në zonën e quajtur “Fresku” në Tiranë, në anë të Xhamisë së Artë. Në këtë xhami Hoxhë Elvisi bën tani videot me ligjërata për xhematin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here