Home LAJME Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do t’ju ‘shkri’ me këtë pamje

Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do t’ju ‘shkri’ me këtë pamje

0
Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do t’ju ‘shkri’  me këtë pamje

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit si gjithmonë ajo po duket tejet bukur.
Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish, ku ajo bën shpsh video te vogla si tani qe merr shikime te shumt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here