Home LAJME Kallashi Rikthehet Ashtu Sic Nuk Ju a Priste Mendja, qel lokal te vetin full me Vajza te reja

Kallashi Rikthehet Ashtu Sic Nuk Ju a Priste Mendja, qel lokal te vetin full me Vajza te reja

0
Kallashi Rikthehet Ashtu Sic Nuk Ju a Priste Mendja, qel lokal te vetin full me Vajza te reja

Vitin e kaluar Kallashi deklaroi se do hiqte dorë nga kërcimi dhe se nuk do shfaqej më në emisione.

Herën e fundit kur ajo u shfaq në ekran ishte vjet në “Xing me Ermalin”. Kallashi aktualisht jeton në Zvicër, por prej kohësh nuk është treguar më aktive në rrjete sociale dhe pak dihej për të.ajo rikthehet fuqishem me nje lokal te vetin

Megjithatë ajo është rikthyer dhe ka habitur me postimet e fundit duke u shfaqur në foto sa më normale, ndryshe nga sa ndodhte dikur me pozat provokuese.

Edhe në veshje këngëtarja nuk shfaqet aspak e ekzagjeruar dhe madje shihet me golf dhe një copë atllas të gjatë si për të mos i ekspozuar shumë format, ajo ka ber disa foto te lokalit qe mund ti shiheni tani me disa vajza shum te bukura duke vallzuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here