Home LAJME Kafe Turke E Me Llokum, Nora Shfaqet Joshëse Në Pranin E Këtij Personi

Kafe Turke E Me Llokum, Nora Shfaqet Joshëse Në Pranin E Këtij Personi

0
Kafe Turke E Me Llokum, Nora Shfaqet Joshëse Në Pranin E Këtij Personi

Nora Istrefi është këngëtare shumë e njohur. Ka sharm dhe nje ze karakteristik dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo. E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale. Ajo se ka dal në kafe me shoqen e saj. Kafe turke me llokum, pamja joshëse e Norës merr gjithë vëmendjen, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here