Home LAJME Kadri Veseli: ‘Thaçi president, unë kryeminister, Kosova Perparon

Kadri Veseli: ‘Thaçi president, unë kryeminister, Kosova Perparon

0
Kadri Veseli: ‘Thaçi president, unë kryeminister, Kosova Perparon

Veseli: ‘Thaçi president, unë kryeminister, Kosova shkon drejt Europës.’

Kryetari i Partis Demoktratike te Kosoves, Kadri Veseli ka thene se e vetmja menyre qe Kosova te futet ne Bashkimin Europiane eshte ne doren e tij dhe te Hashim Thacit.

Thaçi duhet me qene president, une kryeminister edhe e fusim Kosoven ne BE, perndryshe do të mbeteni këtu ku jeni.’ ndiqnii intervisteen e plot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here