Home LAJME Kadri Veseli: Albin Kurti i ndau shqipëtarët dhe i bëri ‘Pik e pesë’, ska kush e voton mo e pat puna tij?

Kadri Veseli: Albin Kurti i ndau shqipëtarët dhe i bëri ‘Pik e pesë’, ska kush e voton mo e pat puna tij?

0
Kadri Veseli: Albin Kurti i ndau shqipëtarët dhe i bëri ‘Pik e pesë’, ska kush e voton mo e pat puna tij?

Kadri Veseli: Albin Kurti i ndau shqipëtarët dhe i bëri ‘Pik e pesë’, ska kush e voton mo e pat puna tij?

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, në një postim ka thënë se Albin Kurti ka dështuar edhe njëherë me Shqipërinë, shkruan IndeksOnline.

Ai tha se Kurti si opozitar bëntë thirrje për bashkim kombëtar ndërsa si kryeministër po i ndante shqiptarët.

Veseli tha se Kosova duhet të hap urgjentisht kufirin me Shqipërinë. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, në një postim ka thënë se Albin Kurti ka dështuar edhe njëherë me Shqipërinë, shkruan IndeksOnline.

Ai tha se Kurti si opozitar bëntë thirrje për bashkim kombëtar ndërsa si kryeministër po i ndante shqiptarët.

Veseli tha se Kosova duhet të hap urgjentisht kufirin me Shqipërinë. / Ju ftojmë ta ndiqni deklaraten

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here