Home LAJME Jetoj ne Angli dhe Une jam bjonde, por i pelqej meshkujt zeshkan

Jetoj ne Angli dhe Une jam bjonde, por i pelqej meshkujt zeshkan

0
Jetoj ne Angli dhe Une jam bjonde, por i pelqej meshkujt zeshkan

Pershendetje per krejt ata qe flasin shqip dhe jane shqiptar.

Une jetoj prej shume viteve ne Angli dhe ende jam becare, jo qe nuk kam pasur oferta, por nuk kam pasur fat ne dashuri.

Nuk mendoj se mund te gjej ndonje mashkull qe do te jem e para ne jeten e tij, por deshiroj ta gjej nje mashkull qe te jem e fundit ne zemren e tij pasi qe tradhtiat nuk me pelqejn dhe kam deshir qe burrin tim mos ta ndaj me askend.

Me siguri ju intereson se a kam pasur nje te dashur me heret dhe une ju them qe kam pasur por qe jemi ndare dashuria nuk shkon me zor, por vetem me qejf.

Une jetoj dhe punoj ketu ne Angli dhe nuk mendoj ta leshoj kete vend ndonje here, por deshira ime eshte te jetoj e lumtur me nje shqiptar e jo me Arab apo asi nga Afrika.

Dhe te gjithe ju meshkuj zeshkana qe jeni te interesuar Une ketu po ju sjell disa foto te mija dhe adr esen time time me gjithe mundesi, me shkruani ne privat ketu pasi te ket mbaruar ,,dhe do shofi se cili mund te jete fati i jetes time,,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here