Home LAJME Jep deklarat Bokseri Serb: Jam mërzit fort se moti koh nuk e kam ‘Palu dajak’ naj shqiptar!

Jep deklarat Bokseri Serb: Jam mërzit fort se moti koh nuk e kam ‘Palu dajak’ naj shqiptar!

0
Jep deklarat Bokseri Serb: Jam mërzit fort se moti koh nuk e kam ‘Palu dajak’ naj shqiptar!

Bokseri Serb: Jam mërzít for t se moti koh nuk e kam ‘Palu da jak’ naj shqiptar!

Boksieri serb Predrag Kovačević në llogarin e tij në twiter ka shkruar se ndjehet shum i mërzítur që përshkak të pandemisë ai gjatë kohë nuk ka rra hur ndonjë shqiptarë. Kovacevic thotë se ai gjithmonë i ka fituar shqiptarët dhe tani nga malli që ka për të rra. hur nodnjë shqiptarë do ta nxjer të keqín duke e bërë pambuk shqiptarin e parë që do ta takon në rrugë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here