Home LAJME Jam ne hall:Ja jap burrit çdo mengjes por ai nuk e do nuk di cfar te bej

Jam ne hall:Ja jap burrit çdo mengjes por ai nuk e do nuk di cfar te bej

0
Jam ne hall:Ja jap burrit çdo mengjes por ai nuk e do nuk di cfar te bej

Pershendetje redaksi dhe ju gazet e nderuar doj qe te ja tregoj hallin tim dhe shpresoj per ndihme Hafia Mira vajza me prejardhje nga D. është një nga shqiptaret me.

Bukuroshja e cila jeton në Kanadë pothuajse çdo mengjes poston foto ku ajo duket super bukuroshe

Ajo ne nje postim te saj ne instagram eshte shprehur se ja jep burrit cdo mengjes por ai nuk e do ne nuk e dise per cfar te bej, kush do qe keni ndonje keshill serioze ketu e keni nr tim te telit

Ajo ne nje postim te saj ne instagram eshte shprehur se ja jep burrit cdo mengjes por ai nuk e do qfar halli ka spo mund ta di, ama edhe mua po me mungon s. kuptohet spo di qfar te bej si thuani ju shprehuni ketu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here