Home LAJME Jam ndare nga i dashuri im i pare

Jam ndare nga i dashuri im i pare

0
Jam ndare nga i dashuri im i pare

Pershendetje,
Jam 24 vjec dhe kam pak dite qe jam ndare nga i dashuri im i pare.
Sinqerisht ndihem shum keq nuk me behet asgje tjeter vecse te qaj dhe me duket sikur sdo i besoj me asnje djali por nuk dua ta kaloj keshtu dua te vazhdoj te qesh edhe mos te me iki vera duke qare.

Ju lutem me ndihmoni me ndonje keshille si ta kaloj kete situate apo te me ljmrohet ndonji mashkull qe ka qellime serioze pastaj emer viberin tim dhe whatsupin dhe njoftohemi i gjeni ketu Faleminderit!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here