Home LAJME Isa Mustafa – Ne zgjedhjet e reja kush e voton Albinin ai nuk osht shqiptar

Isa Mustafa – Ne zgjedhjet e reja kush e voton Albinin ai nuk osht shqiptar

0
Isa Mustafa – Ne zgjedhjet e reja kush e voton Albinin ai nuk osht shqiptar

Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’,Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.Ai ne emision live ka thene qe Albinin e dojne vetem pishpirikat dhe shiko bideon

Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’,Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.Ai ne emision live ka thene qe Albinin e dojne vetem pishpirikat s dhe shiko bideon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here