Home LAJME Isa Mustafa – Ma shume me dojn populli mu se ty o Albin ti as 20% ski me i bo ne zgjedhjet e reja

Isa Mustafa – Ma shume me dojn populli mu se ty o Albin ti as 20% ski me i bo ne zgjedhjet e reja

0
Isa Mustafa – Ma shume me dojn populli mu se ty o Albin ti as 20% ski me i bo ne zgjedhjet e reja

VV’ja ofron vetëm karantinë dhe propagandë, s’ka partner për rrëzimin e Qeverisë

Isa Mustafa nuk po sheh asgjë të mirë te Partia e Albin Kurtit me të cilin fillimisht ndërtoi koalicionin e “Shpresës”. Po thotë se Vetëvendosje ofron vetëm karantinë për njerëzit, propagandë dhe viktima të propagandës. Madje, po thotë se VV s’mund ta rrëzojë Qeverinë pasi s’mund të gjejë partner. pamjet ekskluzive!

VV’ja ofron vetëm karantinë dhe propagandë, s’ka partner për rrëzimin e Qeverisë

Isa Mustafa nuk po sheh asgjë të mirë te Partia e Albin Kurtit me të cilin fillimisht ndërtoi koalicionin e “Shpresës”. Po thotë se Vetëvendosje ofron vetëm karantinë për njerëzit, propagandë dhe viktima të propagandës. Madje, po thotë se VV s’mund ta rrëzojë Qeverinë pasi s’mund të gjejë partner.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here