Home LAJME Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’

Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’

0
Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’

Isa Mustafa: ‘Albin Kurtin E Dojnë Veq Pishpirikat Shqipëtar Dhe Kategoria E Ulët?’
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.

Ai tha se këto rezultate që i pa ai, tregojnë më shumë për një simpati personale se sa për ndonjë vlerësim të drejtë të punës që është bërë, shkruan Indeksonline.
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se i ka lexuar sot statistikat e një ankete të realizuar nga UNDP, për punën e qeverisë në detyrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here