Home LAJME I riu nga Kosova, sjell pamje fantastike të Kosovës nëpërmjet dronit

I riu nga Kosova, sjell pamje fantastike të Kosovës nëpërmjet dronit

0
I riu nga Kosova, sjell pamje fantastike të Kosovës nëpërmjet dronit

I riu nga Kosova, sjell pamje fantastike të Kosovës nëpërmjet dronit

Një i ri kosovar, nëpërmjet një videoje fantastike tregon bukuritë e Kosovës.

Ai është Ylber Kabashi. Iu desh vetëm një dron dhe kreativiteti që t’i tregojë botës se Kosova është tepër e bukur, transmeton Gazeta Express.
Nëpërmjet një videoje tre minutëshe, Ylberi ka kapur pamje mahnitëse të vendeve më të bukura në Kosovë.

“Ky projekt domethënës do të shpalosë disa nga bukuritë spektakolare në natyrën e Kosovës. Gjatë xhirimeve të tyre, unë vazhdimisht u kujtova për njerëzit, falë kujt mund të dalim dhe të vizitojmë këto vende sa herë që duam. Ata mbeten heronjtë e mi! I dashur shikues, unë jam Ylber Kabashi. Ky është vendi im. Kjo është Kosova. Ju lutemi shijojeni me anë të këtyre pamjeve”, është përshkrimi i thjeshtë i djaloshit që ka bërë mrekulli nëpërmjet një xhirimi të shkurtër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here