Home LAJME I mori jetën nënës dhe i hoqi kokën, i pashpirti Olsi Çekiçi s’pendohet

I mori jetën nënës dhe i hoqi kokën, i pashpirti Olsi Çekiçi s’pendohet

0
I mori jetën nënës dhe i hoqi kokën, i pashpirti Olsi Çekiçi s’pendohet

Gj ykata e Shkallës së Parë dha sot masën e sig urisë, “ar rest me burg ” për 44-vjecarin Çekiçi i njohur ndryshe si “Lorja”.

Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura për shkak edhe të masave ndaj pandeemis

Pas kësaj ngjarje ma kabre, Çekiçi është br aktisur nga familjarët dhe të afërmit e tij.Sipas burimeve, 44-vjeçari ishte i qetë dhe nuk ka shprehur pendesë. Ai ka dhënë para gjyk atës të njejtat deklarime që dha edhe gjatë marrjes në pyetje nga po licia pas arr estimit.

“Vëllai më goditi i pari, unë v rava nënën”, mësohet të ketë thënë në gjyq.

Gjatë deklarimeve të tij të mëparshme ai nuk ka shprehur pendesë, duke thënë se kjo gjë “një ditë do të ndodhte”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here