Home LAJME I dashuri turk me bën befasi të këndshme, e jo si shqiptart qe sdin qka është dashuria

I dashuri turk me bën befasi të këndshme, e jo si shqiptart qe sdin qka është dashuria

0
I dashuri turk me  bën  befasi të këndshme, e jo si shqiptart qe sdin qka është dashuria

Këngëtarja shqiptare surprizohet sërish nga Huseyin Usta.Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë duke udhëtuar nga një shtet në tjetrin gjatë këtyre pushimeve verore, çifti kanë ikur në Kroaci për disa ditë.
Bisnezmeni turk ka arritur ta befasojë sërish këngëtaren shqiptare, ai kishte mbushur dhomën me lule të cilat i kishte vendosur në formë të zemrës.

Genta e emocionuar ndau me fansat e saj këto momente dashurie, dhe e falënderoj të dashurin e saj për surprizën “Faleminderit dashuria ime”, shkroi ajo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here