Home LAJME Hyn dhe VOTO: Vjosa Osmanni për PO ose JO Presidente të ardhëshme të Kosovës?

Hyn dhe VOTO: Vjosa Osmanni për PO ose JO Presidente të ardhëshme të Kosovës?

0
Hyn dhe VOTO: Vjosa Osmanni për PO ose JO Presidente të ardhëshme të Kosovës?

Adri Nurellari, këshilltar i kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, ka qenë mysafir në mediat vendore, ku ka folur për aktakuzën ndaj Kadri Veselit dhe ndaj presidentit të vendit, Hashim Thaçi, si dhe për mundësinë e dorëheqjes së presidentit.
Ai ka thënë se Thaçi mund të japë dorëheqje nëse konfirmohet aktakuza ndaj tij për.. shfaqen votimet!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here