Home LAJME Hiq pa marre Vajza në shesh, ecën me rroba banjo

Hiq pa marre Vajza në shesh, ecën me rroba banjo

0
Hiq pa marre Vajza në shesh, ecën me rroba banjo

Ndodh edhe kjo! Një vajzë shfaqet duke ecur me rroba banjo në zonën e “Tregut Çam” në kryeqytet.

Siç shihet qartë edhe në videon e mëposhtme, vajza ka veshur një palë rroba banjo në ngjyrë të zezë dhe sipër tyre një fund prej rrjete, që i tregon të gjitha linjat trupore.

Vajza ecën e qetë, ndërkohë që kalimtarët e shikojnë me kureshtje. Mesa duket ajo nuk i duruar dot temperaturat e larta dhe ndërkohë ka imagjinuar sikur është duke shëtitur pranë detit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here