Home LAJME Hashim Thaçi: Fleni qetë popull se sa t’jem gjall une, Albin Kurti kurr në krye të vendit!?

Hashim Thaçi: Fleni qetë popull se sa t’jem gjall une, Albin Kurti kurr në krye të vendit!?

0
Hashim Thaçi: Fleni qetë popull se sa t’jem gjall une, Albin Kurti kurr në krye të vendit!?

Hashim Thaçi: Fleni qetë popull se sa t’jem gjall une, Albin Kurti kurr në krye të vendit!?

Hashim Thaçi: Fleni qetë popull se sa t’jem gjall une, Albin Kurti kurr në krye të vendit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi deklaroi se ai punon nga 14 orë në ditë dhe të gjithë këtë e bën vetëm për të mirën e qytetarëve të Kosovës.
Ai tha se dallohet nga të gjithë politikanët tjerë për shkak se është më puntori dhe se të gjithë liderët e mëdhenjë europian dhe botëror e përkrahin dhe e duan atë, shkruan sot .net ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne më poshtë pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here