Home LAJME Haradinaj: “Unë bëhem president ose dal prej qeveris.” Kallet loja, ju tregoj qytetarve qka keni ba

Haradinaj: “Unë bëhem president ose dal prej qeveris.” Kallet loja, ju tregoj qytetarve qka keni ba

0
Haradinaj: “Unë bëhem president ose dal prej qeveris.” Kallet loja, ju tregoj qytetarve qka keni ba

Haradinaj: “Unë bëhem president ose dal prej qeveris.” Kallet loja, ju tregoj qytetarve qka keni ba
Haradinaj: “Unë bëhem president ose dal prej qeveris.”

Kryetari i AAK-se, Ramush Haradinaj i ka dhene ultimatum Qeveris Hoti. Haradinaj ka kerkuar qe ai te jete president i Kosoves pas largimit te Hashim Thaçit ose perndryshe ai largohet nga Qeveria Hoti.

Haradinaj tha: “I jap ultimatum Avdullah Hotit, ose une behem president ose perndryshe largohem nga Qeveria dhe vendi shkon ne zgjedhje te reja.” ndegjojeni vet Ramushin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here