Home LAJME Hala e kam Djalin shumë të vogël, Adelina Tahiri sapo ndau lajmin e hidhur

Hala e kam Djalin shumë të vogël, Adelina Tahiri sapo ndau lajmin e hidhur

0
Hala e kam Djalin shumë të vogël, Adelina Tahiri sapo ndau lajmin e hidhur

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë. ja qka ndodhi tash.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, por diqka re ka ndodh qe tregon ajo vet ndiqni intervissten e saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here