Home LAJME Gruja bashk me djemtë e bajn llam burrin per spital

Gruja bashk me djemtë e bajn llam burrin per spital

0
Gruja  bashk me djemtë e bajn llam burrin per spital

Nje mashkull kosovar ka njoftuar se është eshte rehur nga e gruja dhe dy djemtë e tij meshkuj kosovar.

Rasti sipas policisë ka ndodhur në Drenas gjatë.

Nuk raportohet për të lënduar, me vendim të proku rorit pas intervi stimit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje ndërsa e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.
Nje mashkull kosovar ka njoftuar se është eshte rehur nga e gruja dhe dy djemtë e tij meshkuj kosovar.ju sjllim pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here