Home LAJME Gruaja shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën…dhe ndodh hataja!!

Gruaja shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën…dhe ndodh hataja!!

0
Gruaja shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën…dhe ndodh hataja!!

Gruaja shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën…dhe ndodh hataja.

Një grua ka shkuar të surprizojë bashkëshortin e saj për ditëlindje por është “surprizuar” vetë ajo.Ndiqni pamjet duke shtypur poshte ketij shkrimit.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri punonte PR në një klab nate ku ka qenë bashkë me të dashurën dhe shokët e tij.

Gruaja ka ardhur në mes të festës dhe e ka parë atë me të dashurën. Kjo situatë ka çuar në divorc çiftin të cilët kishin edhe një fëmijë bashkë.ja pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here