Home LAJME Gruaja e Medes, Luljeta blen veturë 80 mijë euro

Gruaja e Medes, Luljeta blen veturë 80 mijë euro

0
Gruaja e Medes, Luljeta blen veturë 80 mijë euro

Gruaja e Medes, Luljeta blen veturë 80 mijë euro. –
Padyshim se artistet shqiptarë bejn një jetë lukzosese dhe kjo fal pagesave të mëdha që marrin nëper mbrëmje rinore dhe ne darsma. Njëri prej atyre është padyshim edhe Mehdin Pergjegjaj.

Së fundmi, gruaja e tij Luljeta ka blerë një veturë të tipit Audi A8 me vlerë plotë 80 mijë euro, Luljeta tha se veturen e ka blerë me parat e saj dhe jo të burrit… ju sjellim pamnjet e makines super luksoze

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here