Home LAJME Gruaja e martuar: Bëra s*ks me shokun e ti nga inati i burrit, por tani jam…

Gruaja e martuar: Bëra s*ks me shokun e ti nga inati i burrit, por tani jam…

0
Gruaja e martuar: Bëra s*ks me shokun e ti nga inati i burrit, por tani jam…

Kur i burri im e zbulova se kishte marrëdhënie me gra të tjera, unë isha aq e zemëruar sa fjeta me shokun e tij te ngusht për ha.kmarrje. Ky ishte vendimi më i keq i jetës sime dhe tani ai po kë.rcënon të tregojë të dashurin tim nëse nuk fle me të përsëri.

Para dy muajve, i dashuri im më dërgoi në darkë në një restorant të bukur për ditëlindjen time të 22-të. Ai është 23 vjeç.

Ne u kthyem në banesën e tij për se.ks të ditëlindjes e cila ishte e mahnitshme, por, në mëngjes, ai tha se kishte diçka për të më treguar.

U habita kur ai pranoi se kishte dal dy gra të tjera dhe kishte marrëdhënie me ta.

Ai i penduar më tha se e kishte kuptuar atë së çfarë donte, por mendova se ai duhet të pastrojë ndërgjegjen e tij në mënyrë që të mund të kishim një fillim të ri.

Unë isha tepër e zemëruar. I thashë atij të më thërriste një taksi dhe kam pritur jashtë deri sa ka arritur. I injorova thirrjet dhe tekstet e tij gjatë gjithë ditës.

Atë natë e thirra shokun e tij dhe e pyeta nëse ai donte të më takonte për një pije. Ai ishte i habitur, por I pëlqeu idea ime.

Ai është 33 vjeç, por duket më i ri. Ai dhe mamaja e tij u ndanë vite më parë.

Ne u takuam në një lokal dhe dolëm për te shetitur me makinën e tij.

Ai filloi të më afrohet. Ai tha se e dinte se ishte vetëm një çështje kohe , ta dëshiroja atë.

Ai nuk më tërhiqte, por u pajtova që të bëjë marrëdhënie me të. Ndjeva sikur po qaja gjatë gjithë kohës që po e bënim dhe nuk mund të prisja që të dal nga atje, ju sjellim pamjen e plot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here