Home LAJME Glauki e pranon përfundimisht: “Vjosa po shkon në këtë parti, ajo po merr me vete edhe këta deputet”

Glauki e pranon përfundimisht: “Vjosa po shkon në këtë parti, ajo po merr me vete edhe këta deputet”

0
Glauki e pranon përfundimisht: “Vjosa po shkon në këtë parti, ajo po merr me vete edhe këta deputet”

Glauk Konjufca ka bërë një deklaratë interesante ne një medium Kosovar, ku ka theksuar se Vjosa Osmani është duke u përgatitur qe te krijoj një parti te re, dhe se afër saj do te grumbullohen edhe 7 deputet te LDK-se, te cilët janë te pakënaqur me qeverisjen brenda partisë.

“Kam dëgjuar se ajo po largohet, nuk kam folur direkt me te por kam dëgjuar se po i bashkohen dhe 7 deputet tjerë te cilët janë te pakënaqur brenda sistemit te partisë”

“Nuk është asgjë zyrtare, është zgjedhje e saj dhe i dëshiroj vetëm suksese.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here