Home LAJME Gjithmon në gadishmeri për ta mbrojtur Vëndin

Gjithmon në gadishmeri për ta mbrojtur Vëndin

0
Gjithmon në gadishmeri për ta mbrojtur Vëndin

Gjithmon në gadishmeri për ta mbrojtur Vëndin
FSK po bën ushtrime profesionale, ata qdo dit e ma shum jan duke u avancuar dhe ecur perpara.

Ushtria e kosoves jan edhe per tu marr shembull nga te tjeret se per aq koh te shkurter qe jan formuar ata kan arritur shum.

ju sjellim disa pamje

Gjithmon në gadishmeri për ta mbrojtur Vëndin

Gepostet von RKS News am Sonntag, 29. März 2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here