Home LAJME Forcat Speciale të Policisë së Kosovës ROSU sonte jan në kufirin kosovaro-serb

Forcat Speciale të Policisë së Kosovës ROSU sonte jan në kufirin kosovaro-serb

0
Forcat Speciale të Policisë së Kosovës  ROSU sonte jan në kufirin kosovaro-serb

Forcat Speciale të Policisë së Kosovës të njohura si ROSU sonte edhe një herë janë rikthyer në kufirin kosovaro-serb.

Këto forca u mobilizuan me armatim të rëndë dhe ia mësyn pikës kufitare Jarinë ata jan per sigurin dhe rendin e te gjith qytetarve te republikesh se Kosoves.

Shumë qytetarë të Kosovës janë shprehur edhe njëherë krenar me njësitin elitë të Policisë së Kosovës.

Ata ishin në kufi, pasi qe dialogu kosov-serbi është shum afer edhe takimi ne SHBA dhe ishte nje kontroll rutin, por gjithqka ishte ne rregull nuk lëvizi asgje . Tashmë është dhënë urdhër që

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here